Home / Állásajánlat

Állásajánlat

Jövedéki ügyintéző

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Export és import jövedéki áruk teljes körű vámkezelése és az azzal járó adminisztráció
  • EMCS rendszerben ügyintézés
  • Jövedéki nyilvántartás(ok) vezetése
  • NAV részére szükséges adatszolgáltatások elkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a vámhivatalokkal
  • Instrastat , környezetvédelmi termékdíj ügyintézése
  • Zárjegynyilvántartás vezetése

Elvárásaink a számunkra ideális jelölttel szemben:

  • jövedéki és kapcsolódó jogszabályok átfogó ismerete
  • Vám- és Jövedéki ügyintézői képesítés (pályakezdő)
  • Csapatszellem, szorgalmas, agilis
  • Két műszakban való munkavégzés ( 8:00-16:00, 10:00-18:00)
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés
  • Szakmailag felkészült csapat
  • Biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés, cafatéria

A szakmai önéletrajzokat az pardi.eva@vamkapu.hu címre várjuk.

Vámügyintéző

  • Export és import áruk teljes körű vámkezelése és az azzal járó adminisztráció
  • Vasúti konténerforgalom vámügyeinek intézése
  • Gyűjtőforgalom vámügyintézése
  • Adó és közvámraktári vámügyintézés

  • Vámügyintézői képesítés (több éves szakmai tapasztalat vagy pályakezdő)
  • vámjogszabályok átfogó ismerete
  • Két műszakban való munkavégzés ( 8:00-16:00, 12:00-20:00)

A szakmai önéletrajzokat az ochtinszki.eszter@vamkapu.hu címre várjuk.